O nas

Nasza Firma, Pneumatic Zawieszenia Pneumatyczne stoi za jedną z czołowych marek na rynku zawieszenia pneumatycznego – ARNOTT.  Możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem oraz setkami tysięcy zadowolonych klientów.  U podstaw firmy leży jej kadra — utalentowani i doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą fachową poradą na temat wyboru odpowiedniej części do danego pojazdu, zapewniając przy tym najlepszą cenę.

Nasze produkty

Pneumatic Zawieszenia Pneumatyczne oferuje części zamienne do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych. Sprzedawane przez nas produkty bazują na podzespołach firmy Continental ContiTech oraz Firestone, co czyni je niekwestionowanym światowym liderem pod względem jakości oraz żywotności. W naszej gamie produktów można znaleźć wszystkie niezbędne komponenty — od miechów, amortyzatorów zaworów ciśnieniowych, przekaźników, filtrów, przewodów odpowietrzających z filtrem przez gotowe do montażu zespoły kolumn pneumatycznych, konwersje aż po bloki zaworów i kompresory zawieszenia pneumatycznego. Oczywiście w ofercie dostępne są również różnorodne wysokiej klasy produkty ARNOTT, które sprzedajemy po niezwykle konkurencyjnych cenach.

W naszej ofercie posiadamy przede wszystkim części do niemieckich i innych europejskich pojazdów, takich jak Audi , Bentley, BMW , Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Maybach, Mercedes , Porsche, Saab , VW. Jednak w naszym sklepie internetowym można znaleźć ponadto części do zawieszenia pneumatycznego i kompresory do różnych samochodów amerykańskich jak i japońskich, w tym marek Buick , Cadillac, Chevrolet, GMC , Hummer , Jeep, Lexus, Lincoln, Mercury, Pontiac, Oldsmobile.

W nagłych przypadkach i po godzinach pracy Działu Sprzedaży prosimy dzwonić o dowolnej godzinie na numer 660-414-304 lub 513-169-669. Nie pozostawimy żadnego naszego klienta bez udzielonej pomocy.


Compare 0

No products

To be determined Shipping
0 zł Tax
0 zł Total

Check out